Kontaktujte nás: 724 634 776 | info@james-cook.cz
0 CZK

Náš příběh

James Cook nás inspiroval. Pracovali jsme pro mezinárodní společnosti v Česku, v Británii a v dalších evropských zemích. Zároveň nás bavilo cestovat po pěti kontinentech modré planety, poznávat a objevovat. Karavany se brzy stali našim koníčkem. Petr, který právě pracoval nedaleko Londýna, jako zástupce finančního ředitele nadnárodní společnosti, si začal zkoušet propojovat milovaný karavaning a podnikání. Nakonec se staly karavany jeho koníčkem i obživou a dnes se jim věnuje naplno. 

Dnes úspěšně rostoucí brněnská pobočka je obchodním zastoupením naší firmy FCS Caravan Services Ltd. se sídlem v Londýně. Společnost se zabývá vyhledáváním kvalitních anglických karavanů a exportem do Evropy včetně ČR. V roce 2012 zahájila činnost naše půjčovna karavanů. Zákazníci si mohou karavan půjčit a vyzkoušet. V případ koupě obytného přívěsu u nás zákazníkům odečteme polovinu ceny pronájmu, z prodejní ceny karavanu.

Naše zákazníky neohromujeme počtem nabízených karavanů. Za naši nabídkou  se skrývá mnoho hodin strávených cestováním, pečlivým výběrem, testováním veškerého zařízení, čištěním úklidem a celkovou přípravou.

 

Děláme karavany s láskou! Věříme že náš přístup oceníte.

Kontaktujte nás!

Petr v Dolomitech loví signál

Michal na Kavkaze objevil karavan.

Aktuality

  • 27 Čer 2018

    Obytné auto Ford

    Ford s nástavbou Hobby je v naší nabídce ještě na letní sezónu a čeká na vás. Jedná 3 až 4 lůžkový obytný automobil s fixním dvojlůžkem v zadní části. Pod fixním dvojlůžkem velká vytápěná garáž a šatní skříňka. Kuchyňka je v pravé střední části, s plynovou troubbou a lednicí. Kazetové wc, koupelna se samostatným sprchovým koutem. Auto má Zásobníky na čistou a odpadní vodu a rozvod teplé a studené vody je do kuchyně a koupelny. Plynové topení má rozfuk. Sedadlo řidiče i spolujezdce je otočné. Je instalovaná markýza.  

archiv