Kontaktujte nás: 724 634 776 | info@james-cook.cz
0 CZK

Nabídka karavanů na prodej

 

Nabízíme výběr z luxusních anglických karavanů v centru Brna. Vyberte si z našeho katalogu.

Naše zákazníky neohromujeme počtem nabízených karavanů. Za naší nabídkou se skrývá mnoho hodin strávených cestováním, pečlivým výběrem, testováním veškerého zařízení, čištěním úklidem a celkovou přípravou.

Karavan je před zařazením do prodeje kontrolován technikem a je prověřeno více než 90 kontrolních bodů.


Zákazníci si mohou rovněž vybraný karavan půjčit a vyzkoušet. V případ koupě obytného přívěsu u nás zákazníkům odečteme polovinu ceny pronájmu, z prodejní ceny karavanu.


Pokud si přejete vybraný karavan vylepšit, rádi vám vyhovíme. Nabízíme mimo jiné instalaci solárních panelů a trakčních baterií, instalaci 13 PIN zástrčky místo 2 x 7 PIN, montáž dodatečných nádrží na vodu a další. Vyberte si z nabídky našich služeb. Pokud nevlastníte tažné zařízení a chcete používat karavan jako chatu, přepravíme vám karavan na vybrané místo.

Zakoupený karavan u nás můžete rovněž celoročně bezpečně parkovat.

 

 

Aktuality

  • 27 Bře 2018

    Půjčovna karavanů v centru Brna

    Nabízíme aktuálně mimosezńní ceny  již od 990 Kč/den. Výbava karavanu včetně nádobí již v ceně pronájmu. Doprava karavanu po Brně, nebo přistavení k D1 zdarma při půjčení na 5 a více dnů. Nemusíte se o nic starat, karavan uklidíme za Vás. Spaní až pro 6 osob. Stačí ŘP skupiny B (souprava do 3 500 kg). První a poslední den pronájmu zdarma. Sleva 50% z půjčovného při následné koupi libovolného karavanu.

archiv