Kontaktujte nás: 724 634 776 | info@james-cook.cz
0 CZK

Nabídka karavanů na prodej

 

Nabízíme výběr z luxusních anglických karavanů v centru Brna. Vyberte si z našeho katalogu.

Naše zákazníky neohromujeme počtem nabízených karavanů. Za naší nabídkou se skrývá mnoho hodin strávených cestováním, pečlivým výběrem, testováním veškerého zařízení, čištěním úklidem a celkovou přípravou.

Karavan je před zařazením do prodeje kontrolován technikem a je prověřeno více než 90 kontrolních bodů.


Zákazníci si mohou rovněž vybraný karavan půjčit a vyzkoušet. V případ koupě obytného přívěsu u nás zákazníkům odečteme polovinu ceny pronájmu, z prodejní ceny karavanu.


Pokud si přejete vybraný karavan vylepšit, rádi vám vyhovíme. Nabízíme mimo jiné instalaci solárních panelů a trakčních baterií, instalaci 13 PIN zástrčky místo 2 x 7 PIN, montáž dodatečných nádrží na vodu a další. Vyberte si z nabídky našich služeb. Pokud nevlastníte tažné zařízení a chcete používat karavan jako chatu, přepravíme vám karavan na vybrané místo.

Zakoupený karavan u nás můžete rovněž celoročně bezpečně parkovat.

 

 

Aktuality

  • 27 Čer 2018

    Obytné auto Ford

    Ford s nástavbou Hobby je v naší nabídce ještě na letní sezónu a čeká na vás. Jedná 3 až 4 lůžkový obytný automobil s fixním dvojlůžkem v zadní části. Pod fixním dvojlůžkem velká vytápěná garáž a šatní skříňka. Kuchyňka je v pravé střední části, s plynovou troubbou a lednicí. Kazetové wc, koupelna se samostatným sprchovým koutem. Auto má Zásobníky na čistou a odpadní vodu a rozvod teplé a studené vody je do kuchyně a koupelny. Plynové topení má rozfuk. Sedadlo řidiče i spolujezdce je otočné. Je instalovaná markýza.  

archiv